KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12861454
nr 1286 1454
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad, daterad -58. Olja på duk. 8x51 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 4 november 2019
kl 20:53:43
2.000 kr
2.200 kr
3.200 kr
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér